O nás

„Bohatství není o penězích, ale o možnostech, které vytváří.“

Hodnoty společnosti

Základní hodnoty společnosti Evergreen představují společný směr firmy a udávají, jak pomáháme našim klientům,
vztahy našich kolegů, spolupráci s našimi partnery a vnímání naší společnosti.
Respekt

Uznáváme právo každého člověka na důstojnost. Při svých jednáních zásadně dodržujeme zdvořilost, lidskost a úctu.

Transparentnost

Vážíme si důvěry vložené do naší společnosti, a proto má pro nás transparentnost velký význam. Věříme v její udržitelnost pomocí otevřené komunikace k našim klientům, kolegům i široké veřejnosti.

Odpovědnost

Poradci individuálně a také my jako společnost, přijímáme odpovědnost za své činy. Přijímáme roli důvěryhodných poradců a chápeme náš závazek být odpovědnými správci všeho, co je nám svěřeno.

Integrita

Chováme se vždy a za každých okolností čestně a upřímně. Děláme to, co je správné i když je to obtížné nebo nepopulární.

Naše historie

Společnost Evergreen jsem založil, abychom poskytovali institucionálním a soukromým klientům
nezávislou a objektivní volbu a podporu pro finanční aspekty jejich života.
 • 2022

  Společnost Evergreen fund, s.r.o. uzavřela strategické partnerství s bratrským fondem, společností PP Asset Management, a.s. pro maximalizaci svých potenciálů.
 • 2021

  S uvedením nového privátního fondu se i společnost Pospíšil & Pospíšil, s.r.o. uvádí pod novou značkou Evergreen, která má za cíl odlišit se od poradenských firem na trhu a poskytovat privátní Wealth Management na vysoké úrovni.
 • 2021

  Založení fondu Evergreen fund, s.r.o., umožňuje privátní správu majetku srovnatelnou s obhospodařováním určenou pro kvalifikované investory. Vytvoření tohoto produktu je reakcí na absenci fondů poskytujících svým investorům měsíční cash-flow a širokou diverzifikaci s dodržením transparentnosti.
 • 2020

  Společnost se po odchodu jednoho ze společníků rozdělila. Adam Pospíšil se nadále věnuje rozvoji služeb a poskytování individuálního poradenství ve společnosti Pospíšil & Pospíšil, s.r.o.
 • 2018

  Adam Pospíšil společně s bratrem Pavlem Pospíšilem založili společnost Pospíšil & Pospíšil, s.r.o., kde společně pracovali na budování obchodního týmu a rozšiřování produktové nabídky.
 • 2017

  V roce 2017 se Adam Pospíšil po dlouholeté působnosti u finančních institucí rozhodl osamostatnit a nabízet klientům širší možnosti služeb v oblasti úvěrů, investic a pojištění. „Jako bankéř jsem začal být nespokojený se škálou nabízených produktů a způsobem řízení vztahů s klienty. To mě vedlo k nezávislosti a osamostatnění se.“
 • 2010

  Počátky Evergreen se datují do roku 2010, kdy Adam Pospíšil zahájil svou kariéru v oboru finančnictví jako investiční bankéř.

Jak se odlišujeme od konkurence

„Poskytování objektivních rad je pro nás klíčové.“

Rozumíme, že může být velmi obtížné rozeznat rozdíly mezi Evergreen a konkurencí. Na první pohled vypadá vše stejně, přesto nabízíme mnoho výhod.

Klienti hledají hmatatelné rozdíly, které by jim pomohly při rozhodování výběru finančního poradce. Tvrdě pracujeme na budování naší firmy s profesionálním přístupem, nejen ke klientům.

V Evergreen má každý klient svého poradce, který je řádně vyškolen a pracuje v objektivním prostředí s individuálním přístupem ke klientovi. Jak známe z médií, u bank, makléřských společností a mnoha pojišťovacích poradců to neplatí a jejich výše provize často ovlivňují jejich nabídku.

V Evergreen se zavazujeme k tomu, že si zachováme nedotčenou pověst poskytováním zcela objektivních rad našim klientům. Struktura naší společnosti nám umožňuje kontrolu nad činností našich poradců, aby vše skutečně bylo a fungovalo pro klienta, tak jak potřebuje.

Díky našim tržním analýzám, které jsou pro naše klienty k dispozici, si držíme vysokou úroveň standardů námi poskytovaných služeb.

Vyzýváme každého potenciálního klienta, aby šel více do hloubky, identifikoval naše rozdíly a porovnal nás s ostatními hráči v oboru. Klademe důraz na to, aby naši poradci, pomohli potenciálním klientům pracovat s tímto často matoucím výběrem s náležitou péčí. To jim usnadní udělat tu nejlepší volbu pro sebe a svou rodinu.

Věříme, že se rozhodnete správně.

Sledujte nás na sociálních médiích

Získejte ty nejnovější informace ze světa financí

Facebook LinkedIn