Finanční poradenství

„Bohatství není o penězích, ale o možnostech, které vytváří.“

Nejčastější dotazy

Jak to funguje?
Ať už máte konkrétní požadavek na sjednání produktu, nebo požadujete informace o daném produktu či chcete vytvořit finanční plán, vždy je pro nás důležité znát veškeré proměnné. První hovor / schůzka je tak důležitá pro získání informací o Vašich představách a požadavcích. Následně vypracujeme návrh řešení a vždy nabídneme několik variant k porovnání. Pokud Vás nějaký návrh nebo část řešení zaujme, pomůžeme Vám se sjednáním a budeme Vám oporou po celou dobu smluvního vztahu s producentem (např. bankou).
Co je finanční analýza?
Jedná se o prvotní fázi finančního plánování. Je to nepostradatelná část tohoto procesu. Aby finanční analýza mohla splňovat veškeré požadavky a aspekty, je důležité poskytnout co nejvíce informací, a to samozřejmě po pravdě. Díky tomu Váš finanční plán bude dávat smysl a nikdo ze zúčastněných neztrácí čas ani peníze.
Co si přinést s sebou na jednání?
S sebou budete potřebovat doklad totožnosti a pokud máte zájem projednat nastavení již sjednaných produktů, připravte si k nim sebou smluvní dokumentaci.
Jaké máte zkušenosti?
Naše dlouholeté zkušenosti jsou předáváme dále našim poradcům, kteří vždy ví kam se v případě potřeby obrátit pro radu a také i našim klientům, aby sami dokázali zhodnotit, jaká nabídka je pro ně zajímavá a která se zajímavou jen tváří.
Je smlouva sjednaná přes poradce dražší?
Nikoliv. V drtivé většině případů je to přesný opak. Díky dlouholetým zkušenostem a spoluprací s našimi partnery můžeme mnohdy vyjednat pro klienta výhodnější podmínky. Skvělým příkladem tomu jsou úrokové sazby na hypotečních úvěrech. Víme, na jakou nejnižší úrokovou sazbu se u úvěru můžete dostat. Dále pak vzhledem k množství již sjednaných smluv napříč celým trhem máme i možnosti zajímavých individuálních slev a akcí pro naše klienty.
Kdo to platí?
Fungujeme na základě provizí vyplacených za sjednané produkty od producentů, našim klientům neposíláme žádné faktury. Vždy dostanete více variant řešení a nemusíte se bát, že pro Vás budeme vybírat tu, za kterou dostáváme nejlépe zaplaceno. Díky velké konkurenci jsou naše provize za produkty vyrovnané a klient je pro nás vždy na prvním místě!

    Sledujte nás na sociálních médiích

    Získejte ty nejnovější informace ze světa financí

    Facebook LinkedIn